Молоко «Екстра» ґатунку від українського виробника

chastka-moloka-gatunku-ekstra-zrostaye-1-9060Молоко та молочні продукти є джерелом майже повністю засвоюваного кальцію, недостатня кількість якого в раціоні є причиною розвитку багатьох хвороб. В Україні від дефіциту кальцію страждають 50% дітей віком до 4-х років, 80-90% студентів та 20-50% дорослих. На жаль, молочні продукти вкриті останнім поганим найменуванням. Це так!

Що варто знати про молоко?

Молоко разом з молочними продуктами є багатим джерелом важливих для нашого здоров’я поживних речовин, переважно корисного білка, що містить усі необхідні амінокислоти і дуже добре засвоюється кальцій, який засвоюється нами з молочних продуктів на цілих 80%. Для порівняння, біодоступність цього інгредієнта, отриманого з рослинної сировини, становить лише 13%.

Склянка молока від ТОВ «Молоко Вітчизни» забезпечить нам стільки ж кальцію, як приблизно 1 кг апельсинів, 2 буханки цільнозернового хліба, 400 г зеленої квасолі, 2,5 кг гречки, 200 г тофу, 4 кг шинки або 0,5 кг копченої тріски.

Молоко та молочні продукти також є джерелом багатьох вітамінів, у тому числі B2, A, D, E і K і мінерали (калій, фосфор, магній, цинк, марганець і залізо).

Крім молока, молочні продукти включають серед іншого кисломолочні напої: кефір, йогурт та згущене молоко, а також сир та  плавлений сир. Купуючи їх, варто звернути увагу на вміст додаткових речовин — цукру, глюкозо-фруктозного сиропу, консервантів, барвників.

Органічне молоко «Екстра» ґатунку

Якість молока, одержуваного від корів, залежить не тільки від генетичних факторів, але і від умов навколишнього середовища, на що особлива увага приділяється органічним господарствам. Їх високий добробут тварин з точки зору їх утримання та харчування перетворюється на меншу кількість захворювань, що виникають серед них, та більш високий вміст біоактивних речовин у молоці.

Екологічні пасовища, які використовують виробники молока, максимально використовують природні виробничі можливості, не використовуючи хімічні добрива, а лише органічні, що призводить до меншого врожаю, але більшого біорізноманіття рослин, що ростуть на ньому (трави, папіліотичні рослини, трави). Цей тип харчування корів перетворюється на кращу якість кормів, яка є джерелом жиророзчинних вітамінів.

Молоко, яке виробляють корови в органічній системі, порівняно з традиційним землеробством, містить більше інгредієнтів з антиоксидантними властивостями, головним чином β-каротином, вітаміном D3 та Е, а також функціональними ненасиченими жирними кислотами, включаючи лінолеву та α-ліноленову кислоти. Високий вміст цих поживних речовин знижує ризик серцево-судинних захворювань та раку серед споживачів органічного молока.

Оставить комментарий или два
© 2020 Интернет газета Любимый город — новости Сумы и Сумской области, возможность разместить объявление бесплатно. Интернет-газета Любимый город - новости Сум и Сумской области, возможность разместить объявление бесплатно. Авторские права защищены Законом Украины и международными юридическими нормами. Копирование материалов и заимствование информации возможно ТОЛЬКО с письменного разрешения редактора интернет-газеты либо с активной ссылкой на источник, открытой к индексации! ЗА СОДЕРЖАНИЕ ОБЪЯВЛЕНИЙ И КОММЕНТАРИЕВ РЕДАКЦИЯ ОТВЕТСТВЕННОСТИ НЕ НЕСЕТ