Минаев вступился за Чепика

Мэр сделал заявление по поводу обыска квартиры и рабочего кабинета экс-депутата Сумского горсовета.

Геннадий Минаев отправил документ губернатору Юрию Чмырю, прокурору области Сергею Ленскому, начальнику УМВД Украины в Сумской области Петру Дяченко и средствам массовой информации.

В заявлении городского головы сказано:

«Відсутність офіційної інформації з боку правоохоронних органів щодо розслідування кримінальної справи проти голови земельної комісії Сумської міської ради VI скликання Братушки Ю.В., натомість повідомлення преси та інформація начальника відділу управління архітектури та містобудування Сумської міської ради Чепіка В.І., дає мені підстави вважати дії працівників УБОЗ УМВС України в Сумській області щодо втягування в слідчий процес начальника відділу управління архітектури Сумської міської ради, активного громадського діяча, депутата Сумської міської ради V скликання Чепіка В.І. непрозорими та необґрунтованими.

Вбачаю в діях правоохоронних органів, задіяних у проведенні обшуку житлового приміщення та робочого кабінету Чепіка В.І 15 вересня 2011 р. намагання вплинути на службову та громадську діяльність Чепіка В.І. щодо захисту від забудови території «Вишневого саду».

Як депутат Сумської міської ради V скликання Чепік В.І. в 2008-2009рр. став ініціатором звернення до прокуратури м.Суми з приводу неправомірного отримання підприємцями земельних ділянок за адресою проспект Курський, 41-43.

За його активної громадської позиції прокурором м. Суми двічі вносився протест на рішення Сумської міської ради від 04 липня 2008 р. № 1712-МР «Про надання в оренду, продовження терміну користування земельними ділянками підприємствам, установам, організаціям, підприємцям» в частині надання ТОВ «Східмонтаж 83», ФОП Шовкун С.А., ФОП Пиленко Ю.А., ФОП Савченко О.І та ФОП Пономаренко О.М. в оренду земельної ділянки, розташованої в місті Суми по вул.Курська, (між будинками 41-43).

Сьогодні, коли питання забудови території «Вишневого саду» набуло загрозливого для громади характеру через отримання забудовниками від державних органів усіх дозвільних документів для підготовчих робіт з будівництва на спірній земельній ділянці, отриманої шляхом введення в оману і депутатського корпусу, і жителів району, тобто – шахрайським шляхом, дії правоохоронних органів відносно Чепіка В.І. громадськістю, а також мною, міським головою м.Суми, розцінюються як намагання, у будь-який спосіб, відсторонити громадського лідера від відстоювання інтересів громади.

За дорученням громадськості м. Суми вимагаю від правоохоронних органів публічних роз’яснень щодо їх дій відносно начальника відділу управління архітектури та містобудування Сумської міської ради, громадського діяча Чепіка В.І.»

 

3 коммент. к “Минаев вступился за Чепика”
  • Владислав | 17 сентября, 2011, 8:44

    Вор должен сидеть в тюрьме или висеть, а честных людей в горсовете нет и небыло по определению!!!

  • admin | 17 сентября, 2011, 23:51

    Вспомнился диалог из «Голого пистолета» — «Дребин, из-за Вас город захватили бабуины!» — «А разве в этом не избиратели виноваты?» :)

Трэкбэк
  1. Против Минаева могут возбудить уголовное дело
Оставить комментарий или два
© 2020 Интернет газета Любимый город — новости Сумы и Сумской области, возможность разместить объявление бесплатно. Интернет-газета Любимый город - новости Сум и Сумской области, возможность разместить объявление бесплатно. Авторские права защищены Законом Украины и международными юридическими нормами. Копирование материалов и заимствование информации возможно ТОЛЬКО с письменного разрешения редактора интернет-газеты либо с активной ссылкой на источник, открытой к индексации! ЗА СОДЕРЖАНИЕ ОБЪЯВЛЕНИЙ И КОММЕНТАРИЕВ РЕДАКЦИЯ ОТВЕТСТВЕННОСТИ НЕ НЕСЕТ