Пирамиду Чмыря признали законной

Прокуратура официально сообщила, что факты препятствий осуществления избирательного права граждан не выявлены.

В пресс-релизе  прокуратуры сказано, что в газете «Панорама» (№№ 42 и 43 от 13 и 20 октября 2010 года) были опубликованы статьи «Пирамида Чмыря» и «Пирамида Чмыря-2». В них речь шла о подкупе избирателей и других фактах препятствования осуществлению избирательного права граждан. В прокуратуру области поступило заявление автора этих публикаций с просьбой провести проверку изложенных фактов.

Прокуратура провела расследование и вынесла следующий вердикт:

З цього приводу прес-служба наглядового відомства уповноважена повідомити наступне.

Прокуратурою області із залученням підрозділів УМВС України в області проведена перевірка на предмет об’єктивності наведених у публікаціях фактів.

По-перше, опитані під час перевірки особи, які вказувались у статтях як учасники мережі агітаторів, заперечили факт отримання винагороди за заповнення анкет або за голосування на місцевих виборах за конкретну партію.

По-друге, за інформацією Сумської обласної виборчої комісії, відповідно до вимог ст. 25 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради АР Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», до повноважень якої належить здійснення в межах відповідної території контролю за додержанням та однаковим застосуванням законодавства про місцеві вибори, не виявлено фактів неправомірного використання коштів виборчого фонду Сумської обласної організації Партії регіонів. Ніякі кошти на цілі, вказані в матеріалах газети «Панорама», не використовувались, перевіркою таких фактів не встановлено.

По-третє, крім заяви журналіста газети «Панорама», інші звернення чи заяви суб’єктів виборчого процесу про перешкоджання здійсненню виборчого права, поєднані з підкупом виборців у спосіб, зазначений у публікаціях, ні до окружних виборчих комісій, ні до органів прокуратури області, ні до підрозділів УМВС України в Сумській області не надходили.

До речі, сама автор публікацій, будучи опитаною працівниками УМВС України в Сумській області, не надала ніяких конкретних відомостей щодо підкупу виборців, бо вони в неї відсутні.

Таким чином, перевіркою не здобуто об’єктивних даних, які б свідчили про факти перешкоджання вільному здійсненню громадянами свого виборчого права, підкупу виборців.

Виходячи з цього, прокуратурою області 8 листопада 2010 року в порушенні кримінальної справи за матеріалами перевірки доводів, викладених у вище згаданих публікаціях газети «Панорама», відмовлено на підставі ст. 6 п. 1 Кримінально-процесуального кодексу України у зв’язку з відсутністю події злочину, що кваліфікується ст. 157 Кримінального кодексу України.

Про прийняте рішення повідомлено автора зазначених статей із роз’ясненням права оскарження рішення прокуратури в судовому порядку.

2 коммент. к “Пирамиду Чмыря признали законной”
  • Сумчанка | 17 ноября, 2010, 19:03

    Ну а что? Кто-то ожидал чего-то другого. Они же все работают «в одной команде» и обязательно «на благо людей». Только вот этих людей довольно ограниченный список о_О

  • Vasya | 17 ноября, 2010, 19:13

    Hotite igrat s narodom, tak oni vas na vilu bustro posadyat… Ya lichno bydy po 1000$ na organizacuyu takih protestovvusulat egemesyachno, a tyt v Chicago takih sotni tusyach… Na h…. v Symskoj oblasti gybernator iz Donecka????….. Chmur on i v Afrike Chmur’…

Оставить комментарий или два
© 2024 Интернет газета Любимый город — новости Сумы и Сумской области, возможность разместить объявление бесплатно. Интернет-газета Любимый город - новости Сум и Сумской области, возможность разместить объявление бесплатно. Авторские права защищены Законом Украины и международными юридическими нормами. Копирование материалов и заимствование информации возможно ТОЛЬКО с письменного разрешения редактора интернет-газеты либо с активной ссылкой на источник, открытой к индексации! ЗА СОДЕРЖАНИЕ ОБЪЯВЛЕНИЙ И КОММЕНТАРИЕВ РЕДАКЦИЯ ОТВЕТСТВЕННОСТИ НЕ НЕСЕТ