Алкогольний вандалізм

За останні роки Сумщина стала центром вандалізму. В основному знущаються над пам’ятниками, могилами…

Чого тільки коштувало нашим 2 пам’ятникам вождя пролетаріату, до яких «приклали» руку. Один перевозили з місця на місце, розмальовували взуття Леніну, а іншого взагалі позбавили голови (не враховуючи близько десятка таких випадків)! Потім добралися до знака голодомору і хреста в Охтирці. І це далеко не весь список! Останнім часом «популяризації» серед вандалів набуває найсвятіше і це дійсно жахає! Минулого року троє неповнолітніх уродженців села Чупахівка на Охтирщині зруйнували пам’ятник на кладовищі заради наживи. Цього ж разу до «чорної справи» взялося троє молодиків.

Не так давно жителі села Штанівка Білопільського району звернулися до відділу міліції зі скаргою. На сільському кладовищі хтось познущався над пам’ятниками й могилами. Наряд міліції вирушив на місце злочину. Після розмови із жителями й нічних патрулювань врешті-решт вдалося затримати винуватців. Ними виявилися уродженці цього ж села – троє безробітних молодиків 33-38 років.

За словами одного із затриманих, чоловіки хотіли трохи підзаробити, тому шукали металобрухт де тільки можна. Мовляв, не вистачало на алкоголь та їжу. Вандалів підозрюють ще в чотирьох подібних актах, вчинених на цьому ж кладовищі. Що ж, «зелений змій», якого так прагнули молодики, підвів їх до кримінальної справи, за якою чоловікам загрожує до трьох років ув’язнення.

Сподіваємось, що це буде прикладом для інших «шукачів скарбів», які через власні примхи познущалися над пам’яттю покійних людей і завдали матеріальної шкоди їхнім живим родичам.

Юлія Коваль

Оставить комментарий или два
© 2019 Интернет газета Любимый город — новости Сумы и Сумской области, возможность разместить объявление бесплатно. Интернет-газета Любимый город - новости Сум и Сумской области, возможность разместить объявление бесплатно. Авторские права защищены Законом Украины и международными юридическими нормами. Копирование материалов и заимствование информации возможно ТОЛЬКО с письменного разрешения редактора интернет-газеты либо с активной ссылкой на источник, открытой к индексации! ЗА СОДЕРЖАНИЕ ОБЪЯВЛЕНИЙ И КОММЕНТАРИЕВ РЕДАКЦИЯ ОТВЕТСТВЕННОСТИ НЕ НЕСЕТ