Чорний, білий та вишневий

23 січня 2010 року в соціальній Інтернет-мережі «ВКонтакті» вчинився справжній бум: усі дівчата почали писати у себе в статусах кольори, при цьому нічого не пояснюючи хлопцям. На сторінках майоріло: чорний, вишневий, жовтий, синій, зелений, білий з червоними метеликами… Але майже ніхто не міг зрозуміти суті цього флеш-мобу. І тільки власниці загадкових статусів знали, що оприлюднивши широкому загалу … кольори своїх бюстгальтерів, вони стали учасницями акції боротьби проти раку молочних залоз. І нехай офіційно з цією онкологією борються у жовтні, хвороба не відпочиває ніколи.

Захворюваність на рак в Україні зростає, і на даний момент у структурі онкологічних патологій жінок рак молочної залози займає одне з перших місць. При цьому, за оцінкою більшості мамологів й онкологів, українські жінки дуже мало знають про рак молочної залози та його прояви, і головне – про необхідність регулярно обстежуватися з метою виявлення хвороби на ранніх стадіях. Тому такий, навіть жартівливий спосіб нагадати жінкам про існуючу загрозу – достатньо дієва акція, що має місце не лише раз на рік.

Осюхіна Марина

Оставить комментарий или два
© 2020 Интернет газета Любимый город — новости Сумы и Сумской области, возможность разместить объявление бесплатно. Интернет-газета Любимый город - новости Сум и Сумской области, возможность разместить объявление бесплатно. Авторские права защищены Законом Украины и международными юридическими нормами. Копирование материалов и заимствование информации возможно ТОЛЬКО с письменного разрешения редактора интернет-газеты либо с активной ссылкой на источник, открытой к индексации! ЗА СОДЕРЖАНИЕ ОБЪЯВЛЕНИЙ И КОММЕНТАРИЕВ РЕДАКЦИЯ ОТВЕТСТВЕННОСТИ НЕ НЕСЕТ