Третя фабрика зірок у твоєму місті

24 січня 2010 року Суми стали п’ятим містом, до я кого завітала Третя  українська фабрика зірок зі  своїм Всеукраїнським туром. Через  те, що всі білети були розкуплені задовго до визначеної дати, було вирішено дати додатковий концерт. І о 16 і о 19 годині зал театру драми та музичної комедії ім. Щепкіна був переповнений: глядачі сиділи і в проходах, і під сценою – усі хотіли побачити улюблених фабрикантів якнайближче.

Молоді  виконавці були в ударі: кожен  виконав дві-три сольні пісні, кілька дуетних, хіт «Бережи любов» та, звісно, гімн. Ведучими концерту були Микола Серга (колишній учасник Comedy Club UA) та Єва Бушміна (у минулому ведуча каналу М1). В турі участь не взяли кілька фабрикантів: Настя Пліс, Санта, Андрій Філіпов й Віталій Чирва. Їх, звісно, не вистачало, але їх прихильники все рівно передавали улюбленцям листи та подарунки.

Загалом, не дивлячись на вокальні та артистичні багатства ФЗ, весь концерт виглядав дуже бідно. З декорацій лише мікрофони, замість балету – самі фабриканти, костюми ті ж самі, що були під  час звітних концертів, а гримуватися  й робити зачіски молоді виконавці також мали самі. До того ж, інколи замість живого голосу звучала фонограма – це трохи псувало загальний настрій.

Після першого концерту шанувальники не мали змоги отримати того, за чим більшість  і йшла – автографів. Фабриканти просто розвернулися та пішли готуватися до наступного виступу. Крім того, багато глядачів відмітили прогресування зіркової хвороби у переможця ФЗ Стаса Шурінса, це помітно прорідило армію його шанувальниць.

Та  не дивлячись на маленькі недоліки туру, позитивні емоції, звісна річ, перекрили усі невдоволення. Адже ті, хто із замиранням серця три місяці слідкував за життям і творчістю фабрикантів, побачивши їх нарешті власними очима, зовсім не думав про те, що все могло бути якось по-іншому.

Марина Осюхіна

Оставить комментарий или два
© 2019 Интернет газета Любимый город — новости Сумы и Сумской области, возможность разместить объявление бесплатно. Интернет-газета Любимый город - новости Сум и Сумской области, возможность разместить объявление бесплатно. Авторские права защищены Законом Украины и международными юридическими нормами. Копирование материалов и заимствование информации возможно ТОЛЬКО с письменного разрешения редактора интернет-газеты либо с активной ссылкой на источник, открытой к индексации! ЗА СОДЕРЖАНИЕ ОБЪЯВЛЕНИЙ И КОММЕНТАРИЕВ РЕДАКЦИЯ ОТВЕТСТВЕННОСТИ НЕ НЕСЕТ