У Сумах пройшов день пам’яті про тих, хто помер від СНІДу (фото)

16 травня 2010 року  на центральній вулиці у Сумах відбулося вшанування пам’яті людей, що померли від СНІДу. Цього річною назвою акції стала «Знати недостатньо – постарайтеся зрозуміти!». Назва обрана не випадково. Цьогорічний акцент робився саме на розумінні проблеми, а не просто знанні фактів. Організовували захід в Сумах СОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ», БО «Вибір» та Сумський обласний центр профілактики та боротьби з ВІЛ-інфекцією та СНІДом.

Так цього дня під час акції розповсюджувалися інформаційні матеріали про ВІЛ/СНІД та акцію. Працював консультативний пункт у якому перехожі мешканці міста та його гості могли задати питання стосовно ВІЛ та отримати консультацію лікаря, а також дізнатися де можна пройти тест на наявність ВІЛ-інфекції в організмі. Привернути суспільну увагу організатори вирішили у незвичний спосіб, а саме с шиттям квітів пам’яті та квілтовою ходою в центрі міста. Заздалегідь студенти міста і волонтери виготовили квілти на яких за допомогою фантазії та фарб закликали замислитися над хворобою, згадати померлих та підтримати тих, кого торкнулася ця біда. Закінчилася акція викладанням стрічки зі свічок на карті Сумської області біля фонтану «Сумка» — культурного символу міста.

Оставить комментарий или два
© 2018 Интернет газета Любимый город — новости Сумы и Сумской области, возможность разместить объявление бесплатно. Интернет-газета Любимый город - новости Сум и Сумской области, возможность разместить объявление бесплатно. Авторские права защищены Законом Украины и международными юридическими нормами. Копирование материалов и заимствование информации возможно ТОЛЬКО с письменного разрешения редактора интернет-газеты либо с активной ссылкой на источник, открытой к индексации! ЗА СОДЕРЖАНИЕ ОБЪЯВЛЕНИЙ И КОММЕНТАРИЕВ РЕДАКЦИЯ ОТВЕТСТВЕННОСТИ НЕ НЕСЕТ