У Сумах проводять навчання для вихователів шкіл-інтернатів області

12 та 19 травня на базі Сумського обласного центру профілактики та боротьби з ВІЛ-інфекцією та СНІДом проводилися заняття для вихователів шкіл-інтернатів області на тему «Догляд та підтримка дітей з ВІЛ-інфекцією у виховних закладах інтернатного типу».

Дані заняття проводяться в рамках проекту «Дорослі вирішують долю дітей», що реалізується в Сумській області Сумським обласним відділенням ВБО «Всеукраїнська Мережа людей, що живуть з ВІЛ/СНІД», за підтримки Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та зокрема кафедри теорії та методики вищої професійної освіти та Сумського обласного центру профілактики та боротьби з ВІЛ-інфекцією та СНІДом.

Метою занять стало бажання підвищити рівень поінформованості про ВІЛ/СНІД працівників інтернатних закладів, зменшення рівня стигми та дискримінації до ВІЛ-позитивних дітей, а також надання інформації, щодо догляду та підтримки дітей з ВІЛ. Під час заняття учасники отримали науково-вірну інформацію про ВІЛ/СНІД, розвінчали різні міфи щодо шляхів передачі вірусу та сформували коректне уявлення про те, як можна себе захистити від інфікування. Акцент занять робився саме на безпечності перебуванні ВІЛ-інфікованої дитини у дитячому колективі. Учасники переглянули відеоматеріали, дискутували про питання, що їх схвилювали. Жвава дискусія та продуктивна праця, і як результат усі прийшли до єдиного висновку – «Дітям інфікованим ВІЛ потрібне наше розуміння та підтримка!».

«Ми впевнені, що дані заняття необхідні для працівників інтернат них закладів, адже саме так вони мають можливість отримати інформацію та з’ясувати питання, що їх турбують. А ще важливим є те, що усі ми прагнемо однієї мети – щоб усі діти були щасливими та мали поруч розуміючих людей, готових підтримати їх у нелегку хвилину» — відзначила керівник проекту Юлія ТАРАСЕНКО.

Оставить комментарий или два
© 2019 Интернет газета Любимый город — новости Сумы и Сумской области, возможность разместить объявление бесплатно. Интернет-газета Любимый город - новости Сум и Сумской области, возможность разместить объявление бесплатно. Авторские права защищены Законом Украины и международными юридическими нормами. Копирование материалов и заимствование информации возможно ТОЛЬКО с письменного разрешения редактора интернет-газеты либо с активной ссылкой на источник, открытой к индексации! ЗА СОДЕРЖАНИЕ ОБЪЯВЛЕНИЙ И КОММЕНТАРИЕВ РЕДАКЦИЯ ОТВЕТСТВЕННОСТИ НЕ НЕСЕТ